Close

23 Серпня, 2016

Волонтерська иніціатива “КИЇВ-СХІД-ДІТИ” (представник Євгенія Пірог)

Історія діяльності: Волонтерське об’єднання “КИЇВ-СХІД-ДІТИ” – це спільнота небайдужих людей-однодумців, які об`єдналися в ініціативу швидкого реагування у відповідь на соціальні потреби населення.
Перша ініціатива в Україні, що почала об’єднувати постраждалі та вимушено переміщені родини, організовувати змістовне дозвілля для дітей в Києві, надавати соціальну та гуманітарну допомогу.
Внаслідок загострення кризи в Україні з травня 2014 року ініціатива діяла як волонтерська, а в листопаді 2014-го була зареєстрована благодійна організація.
У червні 2014 р. відкритий перший в Україні Центр соціальної допомоги родинам з дітьми. На базі Центра щоденно працював клуб (у форматі денного табору) для дітей – “КРОК”.
Основні напрямки діяльності:
– Соціальна та психологічна адаптація родин з дітьми, що опинилися в складних життєвих обставинах.
– Організація дозвілля та знайомство з історичними, культурними та етнічними традиціями українського народу: пізнавальні екскурсії, пікніки, тренінги, лекції, семінари, майстер-класи та інші культурно-мистецькі та просвітницькі заходи.
– Допомога в виявленні та супровід в лікуванні психологічних травм дітей, окремих осіб і сімей, які пережили бойові дії.
– Збір і надання адресної допомоги родинам з дітьми, які потребують гуманітарної та соціальної підтримки.

Організатори: Ірина Попова, Максим Потапчук, Євгенія Пірог


Громадська організація / ініціатива волонтера: Волонтерська иніціатива “КИЇВ-СХІД-ДІТИ”


Рекомендація Олени Діденко, ГС “Воля Громади”: Велике відкрите доброзичливе серце та готовність прийти на допомогу в будь-який час! – слова, що спадають на думку, коли згадуєш про ініціаторів створеного об’єднання та активних помічників.