Close

23 Травня, 2016

Володимир Станков

Історія діяльності: На сьогодні реабілітацією наших хлопців займаються як волонтерські організації, так і держава. Якщо казати про державну реабілітацію, то вона не витримує ніякої критики з різних причин. Реабілітація на волонтерських засадах дуже необхідна, адже саме волонтери безпосередньо спілкуються з бійцями і бачать проблеми, з якими стикаються учасники АТО, повертаючись з війни. ГО «Придунайський центр соціально-психологічної реабілітації «ПРИКОРДОННИК» на волонтерських засадах реалізує проект зі створення поруч з с. Кислиця Ізмаїльського району Одеської області реабілітаційного центру на базі колишнього військового містечка, що перебуває на балансі в/ч 1474 Державної прикордонної служби України.

Мета діяльності центру – всебічна соціальна, психологічна, юридична, медична допомога військовослужбовцям ДПС України та ЗС України, що потребують реабілітації, соціалізації та адаптації до мирного життя після перебування в зоні АТО. Завданням нашої організації вже другий рік поспіль є створення сучасного багатопрофільного реабілітаційного центру, який би комплексно поєднав різні види реабілітаційних заходів з метою повернення бійців до мирного життя.


Громадська організація / ініціатива волонтера: Громадська організація «Придунайський центр соціально-психологічної реабілітації «ПРИКОРДОННИК»