Close

22 Серпня, 2016

ВГО “Українська Служба Порятунку” (представник Павло Диба)

Відеозвернення:

Історія діяльності: Свій початок, як спільні дії небайдужих до чужої біди людей, організація бере 16 лютого 1996 року.

2013 рік – з першого дня наші фахівці брали участь у Революції Гідності: і словом (щоденно проводилися експрес-курси з надання першої домедичної допомоги, і ділом: до Майдану нескінченним потоком надавалися медзасоби, харчі, інструмент та «інші засоби». Надважливим було надання можливості координації революційних сил (ми надали можливість революціонерам використовувати наш потужний радіоканал), а ще десятки наших членів та інспекторів – тримали натиск озвірілих «правоохоронців» і «тушок» – і перев’язували поранених, тягли їх з лінії вогню, сприяли організації та роботі шпиталів, знаходили та звозили автошини, бензин, працювали на кухні та розносили харчі, ютили по домівках тих, хто був хворий чи поранений, звільняли та вивозили до інших лікарень тих, кого до медзакладів з Майдану звозили в кайданках «правоохоронці», і в той же час – охороняли спокій на вулицях (до заходів охорони порядку в Києві, в період з 20 лютого по 1 травня, інспекторським складом організації було залучено майже 13 000 громадян).
Потім, після перемоги Майдану, десятки членів організації пішли до ДУКів, до лав Збройних сил та Національної Гвардії України, де і нині, у їх складі, боронять нашу Батьківщину від загарбника.
Чи є поранені серед наших членів та фахівців? Так, є. Чи є загиблі? Так, є!
2014 рік – силами спеціально сформованих навчально-просвітницьких підрозділів організації триває постійна і наполеглива робота з особовим складом ДУКів, підрозділів Національної Гвардії та Міністерства Оборони з питань надання першої домедичної допомоги на полі бою. Здійснюється така робота і в нульовій зоні, і в таборах, де іде підготовка бойового кадрового складу. Є кілька окремих підрозділів, які займаються транспортуванням поранених до спеціалізованих медичних закладів, а також надання першої домедичної допомоги безпосередньо в зоні бою.
Є фахівці, які займаються пошуком зниклих осіб, які шукають загиблих та захоронених на полі бою та доправляють останки бійців до мирних територій…
Крім цього, організація активно займається питаннями переселенців, реабілітації наших бійців і в Україні, і за кордоном.
У той же час ті з фахівців, хто лишився на мирних територіях, продовжують захищати Конституційні права та свободи людей на вулицях і автошляхах (надають першу домедичну допомогу при ДТП, аваріях, нещасних випадках, сприяють в забезпеченні транспортної та суспільної безпеки, проводять широку превентивну діяльність щодо попередження виникнення позаштатних і надзвичайних ситуацій на автошляхах та вулицях, в лісопаркових зонах, на водах. Відбувається постійна співпраця з Патрульною поліцією, екіпажами карет швидкої медичної допомоги, підрозділами ДСНС, еко- та санінспекціями, прокуратурою тощо.
Задля поповнення вулиць та автошляхів нашими фахівцями, у тому ж 2014 році (29 жовтня), шляхом злиття діючих при Департаментах Головного Управління організації Центрів підготовки кадрового складу (4 напрямки) та окремого підрозділу організації «Центр спеціальної підготовки» – було створено єдиний навчально-просвітницький заклад організації: «Академія муніципальної поліції».
Нині, всього лише за півтора року своєї діяльності, провівши десятки спеціалізованих просвітницько-навчальних курсів, Академія МП навчила надавати першу домедичну допомогу майже тисячу громадян, а міжнародну сертифікацію «Інспектор правозахисту» отримали близько 300 інспекторів правозахисту (у тому числі іноземці).
Ось так Друзі, дуже коротко та стисло про нашу, 20-літню історію.
Ми не зупиняємося навіть на годину!
Щира подяка всім, хто слідкує за нашою роботою, підтримує нас в заходах, звертається до нас за допомогою!


Громадська організація / ініціатива волонтера: Всеукраїнська громадська організація «Українська Служба Порятунку», керівник