Close

14 Липня, 2016

Світлана Мирвода

Історія діяльності: Українська співачка і бандуристка, заслужена артистка України Світлана Іванівна Мирвода вирізняється серед сучасних представників національної музичної культури особливим світосприйняттям витонченого художника, рисами невтомної у своїх творчих пошуках людини. Під час Революції Гідності неодноразово співала на Майдані. З 2014 р. по цей час у складі Артдесанту виступає на передовій для воїнів ЗСУ, ДУК і для мирних жителів прилеглих до лінії розмежування районів.

Також у складі цієї творчої групи бере активну участь у благодійних заходах у різних куточках України на пошану Героїв Майдану і по збору коштів для добровольчих батальйонів. Часто Світлана виступає у шпиталях, військових частинах та реабілітаційних центрах.

З властивою енергією, непересічністю та глибиною таланту Світлана Мирвода увесь час перебуває у динамічному суспільному житті, відчуває  пульс розвитку і вносить вагомий внесок в його зростання в якості дійового громадського діяча. Вона є активісткою Всеукраїнського Жіночого Товариства ім. Олени Теліги, членом Міжнародного громадського об’єднання “Волинське братство”, Творчого об’єднання “Світлина” при Спілці жінок м. Києва, громадської організації “Музей шістдесятництва”.


Громадська організація / ініціатива волонтера:


Рекомендація від Дениса Білухи, ГС “Воля Громади”: Видатна співачка та бандуристка, вона не зупиняється на досягнутому і самовіддано працює на благо збереження, збагачення та розвитку унікальних традицій української музичної культури. Це надихає і підтримує надію на перемогу.