Close

21 Серпня, 2016

Павло Диба

Відеозвернення:

Історія діяльності: Народився 24.07.1965 у смт Ставище Київської обл. Здобув вищу освіту Білоцерківському сільськогосподарському інституті ім. П. Л. Погребняка. Факультет: Ветеринарія. Працював за спеціальністю.

Друга вища освіта – Пермський інститут соціології та права, фахівець корекційної психології та системної аналітики.

З 16 лютого 1996 року розпочав волонтерську діяльність за напрямком – надання допомоги людям, які, знаходячись на автошляху, потребують допомоги.

1997 року – за особистого замовлення Президента України Л. Д. Кучми – автор Всеукраїнської програми (вседержавний рівень) моніторингу автошляхів та оперативного реагування на виниклі надзвичайні та позаштатні ситуації на автошляхах (із залученням волонтерів) до державної системи, що мала назву: «Щит – 2000».

1998 рік – через те, що держава привласнила Програму «Щит – 2000»: ініціатор створення добровільного об’єднання громадян «УСП». Організація зареєстрована в Ставищенській РДА (10 серпня 1998 року). Був обраний на посаду: Керуючий ДОГ «УСП».

1999 рік – у складі робочої групи брав участь у створенні Закону України «Про аварійно-рятувальні служби».

2001 рік –  у складі робочої групи брав участь у реформуванні Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку та державного кордону».

2003 рік – у складі робочої групи брав участь у створенні «Білої Книги» Міністерства транспорту та зв’язку.

2004 рік – ініціатор створення Всеукраїнської громадської організації «Українська Служба Порятунку». Організація отримала реєстрацію Міністерстві юстиції України (20 вересня 2004 року). Обраний на посаду: Голова Ради Управління “Української Служби Порятунку”.

2006 рік – ініціатор створення науково-просвітницької організації Міжнародна наукова громадська організація «Академія Української Служби Порятунку». Обраний на посаду: Президент організації. Займав посаду 2006–2007 рр.

2009 рік – ініціатор створення Міжнародної громадської організації «Міжнародна Служба Порятунку (Police) 911». Обраний на посаду Президента організації (донині). Організація здійснює діяльність у 40 країнах світу.

2013–2014 роки – учасник Революції Гідності.

2013 рік – з першого дня наші фахівці брали участь у Революції Гідності. Надважливим було надання можливості координації революційних сил (ми надали можливість революціонерам використовувати наш потужний радіоканал), а ще десятки наших членів та інспекторів – тримали натиск озвірілих «правоохоронців» і «тушок» – і перев’язували поранених, тягли їх з лінії вогню, сприяли організації та роботі шпиталів, знаходили та звозили автошини, бензин, працювали на кухні та розносили харчі, ютили по домівках тих, хто був хворий чи поранений, звільняли та вивозили до інших лікарень тих, кого до медзакладів з Майдану звозили в кайданках «правоохоронці», і в той же час – охороняли спокій на вулицях (до заходів охорони порядку в Києві, в період з 20 лютого по 1 травня, інспекторським складом організації було залучено майже 13 000 громадян).
2014 рік – силами спеціально сформованих навчально-просвітницьких підрозділів організації триває постійна і наполеглива робота з особовим складом ДУКів, підрозділів Національної Гвардії та Міністерства Оборони з питань надання першої домедичної допомоги на полі бою. Здійснюється така робота і в нульовій зоні, і в таборах, де іде підготовка бойового кадрового складу. Є кілька окремих підрозділів, які займаються транспортуванням поранених до спеціалізованих медичних закладів, а також надання першої домедичної допомоги безпосередньо в зоні бою.
Є фахівці, які займаються пошуком зниклих осіб, які шукають загиблих та захоронених на полі бою та доправляють останки бійців до мирних територій…
Крім цього, організація активно займається питаннями переселенців, реабілітації наших бійців і в Україні, і за кордоном.
У той же час ті з фахівців, хто лишився на мирних територіях, продовжують захищати Конституційні права та свободи людей на вулицях і автошляхах (надають першу домедичну допомогу при ДТП, аваріях, нещасних випадках, сприяють в забезпеченні транспортної та суспільної безпеки, проводять широку превентивну діяльність щодо попередження виникнення позаштатних і надзвичайних ситуацій на автошляхах та вулицях, в лісопаркових зонах, на водах. Відбувається постійна співпраця з Патрульною поліцією, екіпажами карет швидкої медичної допомоги, підрозділами ДСНС, еко- та санінспекціями, прокуратурою тощо.
Задля поповнення вулиць та автошляхів нашими фахівцями, у тому ж 2014 році (29 жовтня), шляхом злиття діючих при Департаментах Головного Управління організації Центрів підготовки кадрового складу (4 напрямки) та окремого підрозділу організації «Центр спеціальної підготовки» – було створено єдиний навчально-просвітницький заклад організації: «Академія муніципальної поліції».
Нині, всього лише за півтора року своєї діяльності, провівши десятки спеціалізованих просвітницько-навчальних курсів, Академія МП навчила надавати першу домедичну допомогу майже тисячу громадян, а міжнародну сертифікацію «Інспектор правозахисту» отримали близько 300 інспекторів правозахисту (у тому числі іноземці).

Щира подяка всім, хто слідкує за нашою роботою, підтримує нас в заходах, звертається до нас за допомогою!


Громадська організація / ініціатива волонтера: Всеукраїнська громадська організація «Українська Служба Порятунку», голова; Міжнародна громадська організація «Міжнародна Служба Порятунку (Police) 911», президент; має вчену ступінь (Академік МАНЕБ), а також численні державні та суспільні нагороди.

* Орден Суверенного Ордену Святого Іоанна Єрусалимського. Орден Госпітальєрів вважається найвищою нагородою нашої цивілізації (2009).


Рекомендація Володимира Сороки, Навколосвітній Караван “Інтеркультура”: Волонтерська діяльність.