Close

6 Червня, 2016

Олексій Краснощоков

Відеозвернення:

Історія діяльності: У липні 2014 року Олексій звільнився з роботи та на волонтерських засадах почав активно займатись захистом прав бійців АТО, котрі внаслідок участі у воєнних діях потребували протезування.
У грудні 2014 р. Олексій заснував громадську організацію «Підмога.інфо», що займається адвокацією прав людей з інвалідністю в Україні (можна ознайомитись за посиланням http://pidmoga.info/).
За результатами роботи Олексія досягнено ряд змін у законодавстві України у сфері протезування: спрощено процедуру щорічної сертифікації протезних підприємств в Україні; введено у дію технічні регламенти; усунуто з посад деяких чиновників Мінсоцполітики через корупцію; зняті мотиваційні відео для людей з ампутаціями; підтримано проекти по безкоштовному протезуванню українців закордонними протезистами, навчанню українських протезистів іноземними; проведено низку акцій щодо перевірки доступності м. Києва для людей з обмеженою мобільністю; надано підтримку проекту фотовиставки про дітей з інвалідністю тощо.


Громадська організація / ініціатива волонтера: ГО “Підмога.інфо”


Рекомендація від Владислава Волчкова, ГО “Підмога.інфо”: Олексій цілеспрямовано та наполегливо працює над тим, щоб бійці АТО, які отримали важкі поранення та ампутації, отримували гідне життя по поверненню. Системний підхід до вирішення проблем, конструктивні діалоги з представниками владних структур дають конкретні результати. Олексій сам є користувачем протезів, і з перших днів війни працював у госпіталі, щоб підтримати бійців, що потребували протезування. Окрім основної діяльності у сфері реформування протезної галузі в Україні, Олексій активно підтримує інші громадські ініціативи, а саме по створенню безбар’єрного архітектурного середовища для людей з обмеженнями в пересуванні та бере участь у заходах за рівність прав всіх громадян.