Close

14 Липня, 2016

Олександр Пойда

Історія діяльності: Воїн-інтернаціоналіст. З 6 грудня 2013 року по 20 лютого 2014 року брав участь у бойових діях на Майдані Гідності. Командир 1 взводу 8 Афганської сотні. Грамотний військовий стратег. Мав кульове поранення, контузії, отруєння газами, злами ребер. Безстрашна, героїчна Особистість.

Як підрозділ Самооборони Майдану заступили на охорону аеропорту «Борисполь» з метою недопущення виїзду посадовців злочинної влади, незаконного вивозу за межі країни компрометуючих документів,  матеріальних цінностей та незаконно отриманих коштів.

Відповідно до Указу Президента України №467/2014 від 13 травня 2014 року  «Про деякі заходи щодо захисту майнових інтересів держави», за підтримки Генеральної прокуратури України приймали участь у відчуженні та охороні майна в осіб, які підозрюються у скоєнні злочинів та оголошені у міжнародний розшук.

Після поранення і лікування, з групою Майданівських бійців займається волонтерством. Відправили своїм побратимам в підрозділи «Айдар», а також в 51 ОМБР, 95 ОАЕМБ, 72 ОМБР, Рівенський БТО «Горинь» та інших  багато бронежилетів, рацій, амуніції, медикаментів, продуктів харчування, декілька тепловізорів, 2 безпілотних літака та інше.


Громадська організація / ініціатива волонтера: ГО “Самооборона Майдану “8 сотня 1 взвод”


Рекомендація від Лариси Пойди, ГО Всеукраїнська Асоціація “ЖІНКИ ВПЛИВУ”: ДОСТОЙНИЙ.