Close

22 Червня, 2016

Максим Потапчук

Історія діяльності: «Культурно-освітня фундація «Liberi Liberati» впроваджує неформальну освіту дітей та молоді, а також реалізує культурні та соціальні проекти, надає допомогу дітям, що постраждали внаслідок війни на сході України (збираємо та передаємо дітлахам одяг, взуття, речі першої необхідності). З 2013 року організація діяла як волонтерська спілка «Liberi Liberati». У 2014 році Максим став одним із співзасновників першого у Києві дитячого табору для переселенців «Київ-Схід-Діти», який з квітня 2014-го допоміг понад 3000 дітей та дорослих. З благословення Владики Філарета був відкритий перший у Києві пункт надання гуманітарної допомоги, який діяв у 2014 році на території Михайлівського монастиря та допоміг понад 4000 переселенців. У 2014-2016 рр. волонтерськими зусиллями було зібрано більше 70 тон одягу, продуктів харчування та медичного обладнання.
З допомогою УПЦКП та УГКЦ, цю допомогу було доправлено нужденним українцям на схід України та на Чернігівщину. За три роки волонтерської діяльності реалізовано десятки успішних соціальних проектів: міжнародний волонтерський проект “Вишиті мрії”, проекти “Книжкові шпаківні” й “Тату, почитай”, збір книжок для бібліотек та інтернатів сходу України «Агов, книжки», збір канцелярського приладдя для школярів з окупованої Горлівки «До школи – разом», а також проекти «Дитячі вірші з Донеччини», «Відродження письменників Донеччини», «Вільні люди – нові села». Нашими зусиллями відбулося відкриття Польського Центру культури у Костянтинівці та Чеського Центру культури у Краматорську; наразі на початковому етапі впровадження проект «Читацький простір для людей з вадами зору» у Краматорську, а також проведено виставки робіт, вишитих дітьми зі сходу України, у Хорватії та Словаччині, а також у Верховній Раді України, у Львові, Бурштині та Краматорську.


Громадська організація / ініціатива волонтера: Громадська організація «Культурно-освітня фундація «Liberi Liberati», голова


Рекомендація від Олени Діденко, ГС “Воля Громади”: Людина відкритого, щирого та доброго серця, що не тільки знає свій шлях, а й йде по ньому!