Close

18 Серпня, 2016

Ірина Попова

Історія діяльності: Внаслідок військових дій і загострення кризи в Україні, група небайдужих людей-однодумців у травні 2014 року об’єдналася в ініціативну групу швидкого реагування у відповідь на соціальні та інші потреби сімей з дітьми, що опинились в складних життєвих обставинах – «Київ-Схід-Діти».
19 червня 2014 було створено перший в Україні Центр психологічної та соціальної підтримки для сімей з дітьми ВПО, на базі якого щодня з ранку до вечора 5 днів на тиждень працював клуб для дітей “КРОК” (Клуб Розвитку Особистості та Культури), а в суботу-неділю, в межах започаткованої програми комплексної допомоги родинам “ЖИТТЯ ТРИВАЄ…”, для сімей з дітьми були організовані заходи в форматі Арт-пікніків у Києві. Протягом літа 2014 року щодня відвідували Центр в середньому 60 дітей.
У листопаді 2014 року було зареєстровано благодійну організацію БФ «ДИТИНЕЦЬ», яка продовжує розпочату ініціативою діяльність.
«ДИТИНЕЦЬ». У давнину так називалась сама укріплена частина міста. Саме там в часи незгод і небезпек ховали найдорожче – майбутнє – дітей і жінок.
Ось і сьогодні, у часи неспокою та загроз ми маємо захистити наше майбутнє, підготувати його, дати йому силу зростати з новою силою, з променистим бажанням життя. Для цього і будуємо ми наш “ДИТИНЕЦЬ”, в якому вже знайшли прихисток сотні дітей і жінок, змушених залишити власні домівки. І саме вони допомагають нам і надалі розбудовувати цю цитадель добра та безмежного прагнення до життя.
За 2 роки БО «БФ «Дитинець» стала однією з найбільш активних та авторитетних організацій в м. Києві.
НАШ обов’язок – і надалі надавати соціальний супровід сім’ям ВПО з дітьми, які проживають в м. Києві та Київській області, яких з початку внутрішньої міграції ми об’єднали (і продовжуємо об’єднувати) в нашому Центрі.


Громадська організація / ініціатива волонтера: Волонтерська ініціатива “Київ-Схід-Діти” (БО “Благодійний Фонд “ДИТИНЕЦЬ”)