Close

30 Червня, 2016

ГО «Творча сотня «РУХ ДО ПЕРЕМОГИ» (представник Петро Радушинський)

Відеозвернення: http://viysko.com.ua/weunitedukraine/yangoly-dobra/

Історія діяльності: Гуманітарно-культурологічна діяльність розпочалася на волонтерських засадах у квітні 2014 року за ініціативи і безпосередньої участі керівника Творчої сотні Оксани Радушинської. До жовтня 2015 року діяльність здійснювалася в межах неофіційного волонтерського об’єднання. Надалі – ГО «Творча сотня «Рух до перемоги». Дяльність відбуваєтья у кількох напрямках:

• благодійні концерти у населених пунктах України з метою збору коштів для місцевих «атошників»;

• виступи у військових частинах, на полігонах перед військовослужбовцями різних родів військ, котрі перебувають на ротації, та мобілізованими;

• виступи у шпиталях України перед військовослужбовцями, що отримали поранення в зоні АТО;

• концерти у зоні АТО безпосередньо в місцях розташування частин;

• збір і безпосередня доставка в зону АТО гуманітарного вантажу.

Проведено більше 250 концертів та акцій. З них понад 100 – в АТО. Зібрано і доставлено понад 30 тон гуманітарної допомоги у розташування військових бригад на території від Маріуполя Донецької області до Сватового Луганської області. Учасники – волонтери Творчої сотні: скрипалька Майя Онищук, оперний співак Степан Дробіт, баяніст Олександр Якубов, співачка Марія Мазур, чоловічий вокальний ансамбль «Mikst», автор і виконавець Юрій Старчевод з Києва, гітарист і співак Юрій Вилавський, капітан ЗСУ співак Олександр Петрук, репер Руслан Ковальчук, співачка Ірина Качан, співачка Олена Мишляковська, співачка Яна Гарманюк, музика-віртуоз Ярослав Камінський, співак Сергій Скоп, звукооператор Сергій Грищук, фотограф Леся Храбровська, начальник управління соціального захисту населення міськвиконкому Наталія Шабельник, начальник 42 ГБО Сергій Чеплаков, психолог підполковник Фаріт Сахіпов, родина Радушинських.


Громадська організація / ініціатива волонтера: ГО «Творча сотня «РУХ ДО ПЕРЕМОГИ»