Close

16 Серпня, 2016

Богдана Бабич

Відеозвернення:

Історія діяльності: Богдана Бабич є громадською активісткою, яка координувала інформаційний і креативний напрямок на Євромайдані. Також була співорганізатором цілодобових прямих трансляцій на Майдані від Spilno.tv з першого до останнього дня. Результат – близько 65 млн переглядів з усього світу. Була поранена під час сутичок з “Беркутом” на Грушевського. Першою увійшла до Адміністрації Президента і повідомила онлайн, що Янукович втік.

За час активної фази війни організовувала прямі трансляції на Сході України, аби бійці могли поспілкуватись з рідними, а також серію відеорепортажів з батальйоном “Айдар”. Є активним учасником ініціативної групи, яка займається розслідуванням справи про вбивство юриста “Азову” Ярослава Бабича. Автор концепції “Відповідальний громадянин”. Займається просуванням веб-платформи як інструменту для розвитку громадянського суспільства і переходу України до держави-сервісу. Інформаційно допомагає багатьом громадським ініціативам, які розвивають країну.


Громадська організація / ініціатива волонтера:

Громадська організація “СПІЛЬНО”, директор Інституту практичної політики, телеканали «НТКУ», «НТН»


Рекомендація від Володимира Сороки, Навколосвітній Караван “Інтеркультура”: Активна життєва позиція, реалізація змін системи.