Close

Травень 11, 2016

Володимир Сорока

Історія діяльності: Проект “Навколосвітній Караван “ІНТЕРКУЛЬТУРА” створений у 2005 році. Команда Навколосвітнього Каравану “ІНТЕРКУЛЬТУРА” за формою діяльності являє собою синтез міжнародного миротворчого культурно-освітнього руху та локальної безприбуткової позаполітичної позарелігійної організації. Місія ― мир як мета, культура як засіб.

Опис проекту: “Ми можемо жити в любові. У любові до себе, до інших, до природи і до своєї культурної спадщини”. cooperateforlife.org


Громадська організація / ініціатива волонтера: Керівник і генеральний продюсер проекту, Національний комітет Навколосвітнього Каравану “ІНТЕРКУЛЬТУРА”


 

3 Comments on “Володимир Сорока

Володимир
Травень 23, 2016 at 12:17 pm

Молодець

Людмила Луцюк
Червень 27, 2016 at 11:33 am

Познайомилася з цією чудовою Людиною на ФБ. За роки дружби Володимир випромінює світло та натхнення для інших. Це дійсно чудова, опромінена посмішкою та добротою людина – Воїн Світла. Підтримую номінанта і бажаю йому наснаги, здоров”я та любові – не згасати і опромінювати нову Україну. Дякую! Низький уклін

Юрій
Серпень 17, 2016 at 4:19 pm

Мій брат – видатна людина, яка заслуговує на найкращу характеристику. Талант багатогранний! Мета його життя – це допомога людям в покращенні їх життя. Або нашого спільного. Але це я кажу зі свого погляду.

Comments are closed.