Close

Липень 17, 2016

Павло Ковальчук

Історія діяльності: Воїн-інтернаціоналіст. Активний учасник Революції Гідності. Комендант 8 Афганської сотні. До останнього захищав людей Майдану від нападів беркуту в Афганському наметовому містечку. Врятував десятки людей від вогню під час пожежів  будинку профспілок. Мав поранення, контузії. Безстрашна, героїчна Особистість.


Громадська організація / ініціатива волонтера: ГО “Всеукраїнська Асоціація “ЖІНКИ ВПЛИВУ”


Рекомендація від Лариси Пойди, ГО “Всеукраїнська Асоціація “ЖІНКИ ВПЛИВУ”: Він до останнього захищав людей Майдану від нападів беркуту в Афганському наметовому містечку. Врятував десятки людей від вогню під час пожежі в будинку профспілок. Безстрашна, героїчна Особистість. Слава Герою!


 

One Comment on “Павло Ковальчук

Віктор
Серпень 15, 2016 at 3:47 pm

Окрім усіх наведених та не наведених принад Павла, мене особисто узимку 2014-го вразили його народна мудрість і красномовність. Лише одна коротка фраза – звернення Павла до влади: “Ни толщина кошелька, ни высота занимаемого положения ну точно не влияют на траекторию полета пули”. Чи це не шедевр? Гордий, що мав можливість бути особисто біля цієї людини, і саме у той день, що на фото вище також.

Comments are closed.