Close

8 Серпня, 2016

Олена Верлан-Кульшенко

Відеозвернення:http://www.myvin.com.ua/ua/news/events/31517.html

http://vn.depo.ua/rus/vn/olena-verlan-kulshenko-viyna-uviyshla-u-pobut–22102015205500

Історія діяльності: Енергійна, рішуча, вольова жінка, яка свої професійні знання по захисту прав людини в сфері охорони здоров’я реалізує заради забезпечення прав родин і бійців, які перебувають в зоні АТО або потребують допомоги внаслідок поранення чи хвороби, отриманної під час захисту України. Викладач Національного медичного університету міста Вінниці, прекрасний лектор, який користується глибокою повагою студентів, фахівець з медичного права, майже три роки (з вересня 2014 р.) працює волонтером при ВМКЦ ЦР, керує волонтерами вінницького госпіталю (лише з медичного університету до волонтерської роботи залучила 36 студентів), неодноразово возила і возить гуманітарну допомогу в АТО, опікується військовими та добровольчими медичними формуваннями зони АТО, входить до складу “Юридичної сотні України”. Одна з активних борців за визнання медиків-добровольців учасниками бойових дій (співорганізатор Всеукраїнського форуму медиків-волонтерів 11.06.2016 р., автор спільної Резолюції медиків-доброльців, співзасновник спорудження першої в Україні Алеї Слави Героїв АТО на території ВМКЦ ЦР  – відкриття відбулось 14.12.2014 р., організатор тренінгів з прав учасників АТО в сфері охорони здоров’я безпосередньо військовим в зоні бойових дій, забезпечує постійний правовий і консультаційний супровід учасників АТО, захист їхніх інтересів, організатор понад 20 культурних заходів для поранених, які лікуються у вінницькому госпіталі. Мудрий помічник і порадник, мати чотирьох дітей, двоє старших синів захищали цілісність України в зоні АТО.


Громадська організація / ініціатива волонтера: Голова Наглядово-координаційної Ради громадських організацій та волонтерів Вінниччини при ВМКЦ ЦР


Рекомендація від Сергія Вітковського, Ініциативна група учасників АТО: Вона справжній волонтер, завжди готова прийти на допомогу, вирішити питання. Більш того, два роки вона їздить в нашу 30 ОМБР і завдяки її постійній допомозі ми не мали жодного разу епідемій, навіть вірусних. Вирішувала питання забезпечення деталями автівок, надавала допомогу ПДМШ, госпітальєрам. Їздить в Зайцево, Авдіївку, Верхнєторецьке.