Close

Воїн світла

Людина, яка стоїть на захисті ідей Гідності, Свободи та Любові, якими вона керується у своєму житті. Внутрішній Вогонь такої людини здатен підняти її до такого рівня Величі Душі, який дає могутню Силу, що долає страх, байдужість та малодушність. Ця людина здатна запалювати інших своїм прикладом нескореності та боротьби.

Берегиня

Жінка-Мати, Жінка-Сестра, Жінка-Дружина, Жінка-Донька. Жінка, яка завдяки наповненості любов’ю, природній потребі віддавати, турбуватися, обігрівати, оберігати життя, яке вона приносить у світ, силою своєї Молитви створює Покров-Оберіг Життя.

Рушії змін

Люди, які  не чекають допомоги від держави, а беруть на себе відповідальність в тому напрямку, в якому вони відчувають власну Місію, що перетворює Україну на країну своєї Мрії. Вони саме там, де відчувають себе найбільш необхідними.

ЕкоВартові Життя

Люди, що піклуються про Землю як про Спільний єдиний для всіх людей Дім, і роблять це за покликом власного серця. Вони відчувають важливість відновлення зв’язку Людини із Землею як Колискою Життя.

Натхнення Майдану

На творчості таких людей тримався Дух Майдану і дотепер живиться силою їх таланту, що втілюється в різних видах мистецтва. Що б не робила така людина: писала вірші або прозу, співала, створювала музику або малювала тощо – її життєва енергія вирує, руйнуючи стереотипи, витісняючи старий рабський світогляд Новим, що ґрунтується на Гідності, Свободі та Любові.

Неопалима купина

Люди, яких не зламали життєві випробування, і вони, не зважаючи на втрати та біль, зберегли в своєму серці бажання жити, Віру у Світло і Любов. Являючи собою яскравий приклад незламності Духу, вони допомагають іншим не втратити Віру в себе та людей.

Згуртовані мрією

Громадська організація або ініціатива, що об’єднала близьких по духу людей навколо спільної Ідеї-Мрії та стала Родиною однодумців. Це люди, які здатні самоорганізовуватись та плідно працювати разом.

Легенди громадського руху

Громадські діячі та організації, що починали свій шлях разом з молодою незалежною Україною і до сьогодні є зірками громадського Руху, які осяюють дорогу новим ініціативам та організаціям.