Close

Сторінка на стадії наповнення

Благодійний майданчик

Зелена книга української благодійності - 2014

Буде розглянуто феномен благодійності в Україні і світі. Презентовано “Зелену книгу української благодійності – 2014”.

Проводить: Олександр Олійник, віце-президент Асоціації благодійників України.

Модерні підходи до оцінки ефективності діяльності благодійних організацій
Як оцінити ефективність роботи благодійної організації Стандарти благодійної відповідальності Системи внутрішнього контролю Загальні поради щодо підвищення ефективності Проводить: Марина Антонова, Голова Правління Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000».
Модерація персональних благодійних проектів: особиста думка
Принципи модерації благодійних проектів Розповсюджені помилки при модерації благодійних проектів Практичні поради з особистого досвіду. Проводить: Руслан Бахтиєв, керівник Просвітницького благодійного проекту «Обрані діти», експерт.
Мистецькі акції як промоція благодійності і збору коштів

Відомі особистості: об’єкт заздрості чи приклад для наслідування?
Як «зірки» впливають на громаду і спонукають її до творення добра.

Проводить: Анжеліка Рудницька, президент Мистецької агенції «Територія «А», співачка, журналіст, майстриня, громадський діяч.

Краудфандінг в дії
З семінару ви дізнаєтесь: 1) Що таке краудфандінг та “”з чим його їдять””? 2) Як підготувати проект для збору в Інтернеті? 3) На що просити гроші та як бюджетувати проект? 4) Унікальні схеми збору коштів в Інтернеті. 5) Як монетизувати сайт організації?” Проводить: Рустам Бекназаров, виконавчий директор фонду “Help Young”, фандрайзер з більш ніж 15-річним досвідом.
Відродження Серця Переяслава

Проводить: Ігор Янчук, голова громадської організації «Джем Толока», продюсер, музикант, художник.

Екологічний майданчик

Розумне споживання
Розумне споживання без відходів та забруднючої побутової хімії. Проводить: Алла Цудікова, керівник проекту “Місто тварин”.
Оздоровлення організму людини методами апітерапії
Як апіпрепарати та біополе бджолиних сімей впливають на здоров’я людини. Проводить: Сергій Шмуля, Голова правління ГО “Місія захисту бджіл імені Петра Хмари”.
Сонячні колектори своїми руками. Можливості для кожного.

Проводить: Бабаєв Максимасистент з енергетики НЕЦУ”.

Папір, картон - це не сміття, дайте їм нове життя!

На майстер-класі ми покажемо як із вже використаного паперу можна творити гарні речі.

Проводять: Вікторія Дяченко та Наталія Руліковськапредставники Екологічного Клубу Однодумців “ЛОТОС “, що діє в Університеті економіки та права “КРОК”

Інформаційний та Економічний

Робота з партнерами всеукраїнського проекту
– Фандрейзинг та залучення коштів у проект. – Написання проекту та комплексний підхід до роботи з проектом. – Мотивації волонтерів. – Мотивації грантодавців, спонсорів, меценатів. – Робота зі стейкхолдерами (зацікавленими сторонами проекту). Проводить: Оксана Тюпа, національний координатор по роботі з партнерами всеукраїнського проекту «Lets Do It Ukraine» «Зробимо Україну чистою-2015!», власник “Школи Рекламних Технологій”, координатор благодійного форда “Повернись живим”.
Інструменти для ефективної роботи з електронною поштою для активістів
Завали електронної пошти часто бувають причинами стресів та заважають ефективно працювати. Майстер-клас буде присвячений тому, як за допомогою інформаційних технологій організувати роботу з електронною поштою, щоб не пропустити жодного листа. Проводить: Сергій Сучок, к.е.н., засновник ІТ Толоки, творчий директор патріотичного інтернет-радіо “Вольниця”.

Дитячий майданчик

Виготовлення цукеркових букетів
На мастер-класі не просто будемо створювати букет з цукерок, а ще й вчитися слухати свою інтуїцію, дізнаваючись щось нове для себе. Будемо вчитись перебувати у гармонії з природою і слухати її та чути. Від 7 років. Проводить: Міла Свєтлова, дитячий психолог за освітою та дизайнер за покликанням

Творчий майданчик

Плетіння браслетів-оберігів
Ви знали, що оберіги бувають різні: від браслетів і поясів до оздоблення фоторамок? Хто зацікавився, у подарунок від майстрині отримає книжечку зі схемами. Від 12 років. Проводить: Марям Динька
Мистецтво плетіння з бісеру
Плетіння жгутиків – браслетів у вигляді ДНК. І, звичайно, спілкування про бісер :). Від 12 років.