Close

23 Червня, 2016

Любов Сердунич

Історія діяльності: Письменниця, просвітянка, дослідниця голодоморів, краєзнавиця. Входить до Національних спілок журналістів України, краєзнавців України, Асоціації дослідників голодоморів в Україні. Очолює районні оранізації Всеукраїнського об’єднання ветеранів, ВТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка та творчі гурти, у тому числі дитячий. Наставниця молоді. Волонтер РЦСССДМ. Входить до ГО «Народне об’єднання «Майдан» (з 2013 р.). За час московинсько-української війни редагувала і видала понад 10 збірників, кошти за реалізацію яких направляє на потреби Української армії. Гуртує творчих людей, ініціювала і видала міжнародний альманах про села та міста України “Поетична топоніміка” (2015).

Співпрацювала з волонтерськими фондами (смт Стара Синява, м. Хмельницький); займалася виданням та реалізацією колективних книжок для передачі коштів на потреби вояків на сході України.

Лауреат Хмельницької обласної премії ім. М. Годованця. За просвітницьку роботу нагороджена медаллю «Будівничий України». За вагомий особистий внесок у дослідження голодоморів в Україні та активну громадську діяльність нагороджена орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.


Громадська організація / ініціатива волонтера: ВТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка (голова Староснявської районної організації), ГО «Майдан» (з грудня 2013 р.), Всеукраїнське об’єднання ветеранів (голова районного відділення)