Close

5 Травня, 2016

Лілія Озерна

Відеозвернення:

Історія діяльності: Группа “Парк Нивки Ековідродження” ― це частина великого проекту “Ековідродження”, створеного ідеологом Лілією Озерною та громадою жителів масиву Нивки у січні 2015 року. Місія групи ― відповідальне ставлення до природи, людяність, загальноєвропейські цінності. Учасники групи будують громадський інді-парк. Збирають патріотів Нивок ― сучасних, креативних, дивних, незаангажованих. Вчать коструктивізму.
Визнані владою і Департаментом Архітектури. Об’єднують ГО, ініціативи парку “Нивки”.
Поширюють свій досвід на інші парки.  Проводять наради з меценатами. Залучають весь учбово-викладацький простір, розташований навколо парку. Відкриті для вашої творчості.

Усі цікаві ідеї ― до нас!!!


Громадська організація / ініціатива волонтера: Проект “Ековідродження” (парк “Нивки”)


Рекомендація від Екологічного руху “За Затишну Землю”: Лілія Озерна ― насправді, Людина – Квітка-Душа, жінка великої душі, нестримної творчої енергії, світлих мрій і дій. Найкращим підтвердженням цього є парк “Нивки”, який за останні 2 роки зазнав великих змін, і велике коло небайдужих людей, що об’єдналися навколо нього та навколо ідеї-мрії: відродити природність і затишок парку. Коло, що надихнула та об’єднала Ліля навколо себе!