Close

22 Серпня, 2016

ГО “Затишна Боярка” (представник Анна Тимченко)

Відеозвернення:

Історія діяльності: Початком діяльності навесні 2013 року став громадський рух Затишна Боярка, який цього року був зареєстрований як ГО «Затишна Боярка». Також цього року було проведено наймасштабнішу екологічну акцію міста, в якій взяли участь понад 1000 мешканців при населенні міста 35 000.
А починалось все з волі) . Волі двох з половиною дівчат змінити простір навколо свого офісу. Поряд знаходиться занедбана будівля кінотеатру, який належить не місту, а району, оскільки у нього немає ні директора, ні двірника, став небезпечним місцем у центрі міста.
Маючи досвід роботи у першій національній команді “Зробимо Україну чистою”, Анна Тимченко зв’язалась з координатором ЗУЧ, і в Боярці почалось) . Почалось зі знайомства з місцевою владою та домовленості, що вони не будуть заважати і при можливості допомагати. Були розроблені та надруковані афіші. Розміщені на 200 під’їздах міста та торгівельних точках, а також державних установах. І це все заради однієї локації у місті) !Кількість учасників на локації була запланована більша, ніж у парку міста. І явка була відмінною! Акцію підтримала місцева молодь та київські друзі, які приїхали, щоб навести лад у Боярці). На локації започаткували клумбу на тому місці, де на початку були зібрані 120-літрові мішки сміття.
Загалом було біля 40 чоловік і було вивезено машину сміття.
У 2014 році команда руху Затишна Боярка стала координатором міста у всеукраїнській акції. Але одним днем, як було заплановано концепцією акції, ніколи не обмежувались. З першого дня опікувались забезпеченням волонтерів необхідним інвентарем, рукавичками та мішками. Підтримували починання щодо благоустрою міста. Волонтерами руху був розчищений сквер, який обріз хащами перед самою мерією. Започатковані клумби.
2015 рік. Крім екологічних акцій, підтримали ініціативу «Школа відповідального виборця». У рамках цієї ініціативи були зорганізовані зустрічі з представниками усіх політичних сил, які балотувались у місті.
Мета: підвищення рівня обізнаності містян у виборчих процесах та знайомство з кандидатами на посади депутатів всіх рівнів.
На сьогодні однією з основних цілей діяльності команда ГО “Затишна Борярка” бачить просвітницьку діяльність та підтримку проектів, які налаштовані на те, щоб місто ставало затишнішим) .
Особливо хочеться відмітити те, як формувалась команда руху, який потім став громадською організацією.
По мірі організації акцій до руху приєднувались активні містяни, які ВЖЕ працювали у напряму, суміжному з рухом! А гуртом, як то кажуть, і батька легше бити!)
Тож містяни, які згуртовані спільною мрією Затишного міста, це потужна сила! Ми не обмежуємо членство у нашій громадській організації і вважаємо, що головним критерієм причетності до ГО є бажання робити місто затишним.
Особливо серед членів команди хочеться відзначити :
Олену Старкову, яка стала координатором всеміської акції у 2016 році.
Олександра Степаненка, який рік з року відповідає за логістику і комунікацію з переробниками вторсировини.
Альону Сирант (Корнієнко), яка самовіддано відповідає за ділянку лісу, що межує з містом, та започаткувала екологічні заняття зі школярами.
Дмитра Жигінаса, який разом із велобратією самовіддано опікується віддаленими та мальовничими куточками нашого міста.
Юлію Скочинську, яку сусіди довго вважали навіженою, а потім приєднались до благоустрою власної прибудинкової території.
Сергія Бейкуша, який з легкістю береться за найважчу роботу та блискавично її виконує.
Ольгу Васкевич, яка готова в будь-яку найважчу ідею вдихнути життя та побачити можливості її реалізації,
та нових активних учасників руху Олену Квашенко та Тетяну Головкову.
Всіх 1000 містян, які вже долучились.
Та всіх 35 000 потенційних учасників майбутніх подій ГО “Затишна Боярка”, які точно згуртовані однією мрією!


Громадська організація / ініціатива волонтера: ГО “Затишна Боярка”